#139632
HalliHallo

Hvorfor skulle det ikke kunne passe, hvis det står der, så er det da rigtigt.

Så køb hellere 2 med det samme, jeg køber selv som regel altid 2 af gangen, men de koster kun 40-50 kr. pr. stk., da jeg ville skamme mig ved at løbe rundt med et “praleur” til 20.000 kr.

Sådan er vi jo så forskellige….